Betclic wyplata depozyt

22 lipca 2019
by admin

BetClic płatności: jak wpłacić i wypłacić pieniądze

W Polsce pojawia się nowy bukmacher BetClic a wraz z nim pytania: jak będą wyglądać BetClic wpłaty i BetClic wypłaty? Póki co nie ma jeszcze pewnych informacji na ten temat, ponieważ strona internetowa bukmachera nie jest jeszcze publicznie dostępna dla użytkowników. Na podstawie doświadczeń z innymi bukmacherami na polskim rynku możemy jednak dość precyzyjnie oszacować, jak najprawdopodobniej będzie wyglądać ten proces i na co musisz się przygotować.

Krok po kroku: BetClic wpłaty i BetClic wypłaty

Nie jesteśmy jeszcze w stanie zapewnić stuprocentowo dokładnej instrukcji, ponieważ nie mamy dostępu do interfejsu wpłaty i wypłaty na stronie internetowej BetClic. Możesz się jednak zapoznać z wstępnymi informacjami, dzięki którym poczujesz się pewniej, kiedy strona BetClic będzie już dostępna!

Jak dokonać BetClic wpłaty

Proces BetClic wpłaty na pewno będzie prosty i przyjemny – w końcu bukmacherowi zależy na tym, aby użytkownicy chętnie deponowali środki na koncie!

 • Na początek należy założyć konto w serwisie BetClic i zweryfikować swoją tożsamość.
 • Po zalogowaniu na konto wejdź do zakładki Moje Konto i znajdź dział Wpłaty i Wypłaty.
 • Wybierz Wpłaty, a następnie kliknij na wybraną formę płatności.
 • Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami widocznymi na stronie zależnie od wybranej formy płatności.

Jak dokonać BetClic wypłaty

Ta czynność z pewnością nie będzie trudna. Według polskiego prawa bukmacher może wypłacić Twoje środki wyłącznie na konto bankowe założone na to samo imię i nazwisko, na które zostało założone kontom w serwisie bukmacherskim.

 1. Na początek należy założyć konto w serwisie BetClic i zweryfikować swoją tożsamość.
 2. Po zalogowaniu na konto wejdź do zakładki Moje Konto i znajdź dział Wpłaty i Wypłaty.
 3. Wybierz Wypłaty i sprawdź, czy przy rejestracji podałeś dobry numer konta bankowego.
 4. Wpisz w okienko, ile pieniędzy chcesz wypłacić i potwierdź zlecenie przelewu.

Opcje wpłaty i wypłaty na BetClic

Jak już było w tym artykule powiedziane, BetClic wypłaty niemal na sto procent będzie można dokonać jedynie na drodze przelewu bankowego. Wypłaty dokonasz tylko wtedy, jeśli zlecisz ją na własne konto bankowe – takie należące do tej samej osoby co konto w serwisie bukmacherskim. W związku z tym można się też spodziewać, że BetClic wypłaty będą realizowane w oparciu o sesje eliksir – nie będą więc natychmiastowe.

Jeśli chodzi o BetClic wpłaty, to spodziewamy się większej różnorodności. Różni bukmacherzy mają w tej kwestii różne oferty. Jeśli BetClic chce pokazać się z jak najlepszej strony, to prawdopodobnie zaoferuje całkiem sporo opcji, tym samym zapewniając swoim użytkownikom dużą wygodę.
Wśród najbardziej prawdopodobnych metod wpłaty znajdują się:

 • Przelew bankowy
 • Płatność kartą Visa
 • Płatność kartą MasterCard
 • PaySafeCard
 • Skrill
 • PayU
 • Pay.com

Niemal każdy bukmacher na polskim rynku oferuje możliwość wpłaty i wypłaty środków bez pobierania z tego tytułu żadnej prowizji. Spodziewamy się więc, że BetClic również umożliwi dokonywanie tych czynności zupełnie za darmo. W przeciwnym wypadku trudno byłoby mu konkurować z pozostałymi serwisami. Ze względu na charakterystykę wypisanych wyżej usług wpłata będzie najprawdopodobniej odbywać się natychmiastowo, bez żadnego oczekiwania.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile trzeba płacić za dokonanie wpłaty lub wypłaty? Czy BetClic w ogóle pobiera prowizję?

Na tę chwilę nie jest to jeszcze pewne, ale prawdopodobnie wpłaty i wypłaty będą darmowe.

Jak działa proces weryfikacji tożsamości?

Aby korzystać z usług portalu bukmacherskiego, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Chodzi o to, aby firma była pewna, że jesteś osobą pełnoletnią, mimo że nie wchodzi z Tobą w kontakt twarzą w twarz. BetClic będzie więc wymagał podzielenia się zdjęciami lub skanami dowodu tożsamości w formie na przykład dowodu osobistego lub paszportu.

Jaka jest minimalna kwota BetClic wpłaty i BetClic wypłaty?

Nie jest to jeszcze wiadome. Będzie to prawdopodobnie zależne od wybranej metody płatności.

Ile trwa transfer pieniędzy?

Jest to zależne od wybranej metody płatności. Prawdopodobnie większość metod oprócz przelewu bankowego będzie procesowana natychmiastowo.

BetClic obsługa klienta – ocena

Jak na razie nie wiemy, jakie usługi będzie oferować BetClic w zakresie obsługi klienta. Na pewno będzie możliwość kontaktu poprzez formularz email – to najbardziej podstawowy sposób komunikacji. Liczymy także na obecność czatu na żywo, a także możliwość kontaktu telefonicznego.

Rate this post
 • Betclic