Betclic Rejestracja

26 lipca 2020
by admin

Tekst reklamowy | 18+

Na polskim rynku od niedawna ponownie zagościł znany i lubiany bukmacher Betclic. W takim razie warto będzie odpowiedzieć na pytanie: jak założyć konto na Betclic? Właściciele marki uzyskali już prawo do legalnego działania w naszym kraju i jest już pełna oferta tego operatora. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wygląda proces rejestracji na Betclic, przeczytaj ten artykuł, z którego również dowiesz się jaki bonus powitalny przygotował dla Ciebie ten bukmacher.

Krok po kroku: jak założyć konto na Betclic

Pamiętaj, że większość bukmacherów oferuje kod promocyjny. Zastanawiasz się czy Betclic udostępnia taki kod nowym graczom? Mamy dobrą wiadomość! Tak! Betclic kod promocyjny – LEGALNYBUKMACHERPL – jest już gotowy. Teraz wystarczy, że wpiszesz go odpowiednie pole w trakcie rejestracji. Czy zakładanie konta na Betclic pl. ma sens. Zdecydowanie tak. Bukmacher przygotował dla każdego nowego gracza atrakcyjny bonus powitalny. A teraz przejdźmy do konkretów. Jak wygląda rejestracja na Betclic?

  • Na pewno będzie konieczne, aby podać prawdziwe dane osobowe i zweryfikować je przy pomocy dowodu tożsamości. Jak u każdego polskiego buka trzeba będzie wrzucić na stronę skany lub zdjęcia dowodu osobistego lub równoważnego dokumentu. Taki jest wymóg polskiego prawa i nie da się tego obejść.
  • Koniecznie będziesz też musiał wpisać dane swojego – założonego na nazwisko z poprzedniego punktu – konta bankowego. Bez tego nie wypłacisz wygranych na zakładach pieniędzy! A tego byśmy nie chcieli…
  • Wpisz w odpowiednie okienko Betclic kod promocyjny “LEGALNYBUKMACHERPL”. Dzięki temu możesz zyskać jakiś dodatkowy bonus
  • Wpłać pierwszy depozyt i odbierz bonus cashback do 500 zł!

Bonus powitalny Betclic

Czekając aż bukmacher otworzy swoje podwoje w Polsce, wszyscy zastanawiali się jaki bonus powitalny przygotuje dla graczy w naszym kraju. Teraz w końcu wiemy co takiego Betclic dla nas szykował. Jest to ubezpieczony zakład, czyli inaczej mówiąc: cashback aż do 500 zł! Jeżeli chodzi o ten rodzaj promocji, to jest to zdecydowanie jedna z najwyższych kwot proponowanych na polskim rynku bukmacherskim. W Betclic bonus powitalny nie rozczarowuje. Dla niewtajemniczonych: bezpieczny zakład polega na tym, że jeżeli nie powiedzie nam się i przegramy obstawiając, operator zwróci nam zainwestowane pieniądze. Na Betclic jest to suma aż do 500 zł! Szczegóły i regulamin oferty powitalnej znajdziesz na stronie bukmachera.

 

Jak założyć konto na Betclic przy pomocy aplikacji mobilnej?

Kolejna świetna wiadomość! Betclic od razu udostępnił aplikację na telefon. Spodziewaliśmy się, że na początku będziemy musieli się zadowolić tylko stroną mobilną, a tu taka miła niespodzianka. Appka jest dostępna na dwa systemy: Android oraz iOS. Jeżeli jesteś posiadaczem  iPhona, znajdziesz ją w AppStore. Jeżeli używasz Androida, musisz ją ściągnąć ze strony mobilnej Betclic. Aplikacja ma fajny layout i jest łatwa w nawigacji. Dostępna jest tu pełna oferta zakładów bukmacherskich, oraz wszystkie bonusy i promocje. A jak założyć konto na Betclic przy pomocy aplikacji mobilnej? Nic prostszego! Podobnie jak na standardowej stronie, klikasz w okienko “rejestracja”, a następnie postępujesz zgodnie z instrukcją widoczną na ekranie.

Rejestracja na Betclic – regulamin i ograniczenia

Żeby móc korzystać ze strony Betclic, musisz spełnić kilka warunków, które są jednakowe dla wszystkich bukmacherów działających na terenie naszego państwa.

  • Musisz być osobą pełnoletnią.
  • Musisz posiadać akceptowany przez Betclic dokument tożsamości. Wspominaliśmy już o tym w części „jak założyć konto na Betclic”.
  • Aby móc wypłacić pieniądze ze swojego konta Betclic, musisz posiadać polskie konto bankowe założone na swoje nazwisko.
  • Zakładając konto w serwisie, podaj prawdziwe dane, które zostaną zweryfikowane zgodnie z regulaminem.

Jak obstawiać na Betclic

Już wiesz, jak założyć konto na Betclic i jakiego spodziewać się bonusu, ale najważniejszy cel w korzystaniu z usług bukmachera to przecież stawianie zakładów. Co takiego proponuje nam ten nowy operator? Oczywiście zakłady na piłkę nożną. Znajdziesz tu w ofercie: Ligę Mistrzów, Ligę Europy czy też naszą rodzimą Ekstraklasę. Do tego ligi amerykańskie, azjatyckie i afrykańskie. Naturalnie, piłka nożna to nie wszystko. Standardowo jest tu: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis czy też żużel. Mamy również dobrą wiadomość dla fanów e-sportu. Betclic postarał się o ofertę zakładów właśnie na e-gaming. Póki co, nie ma tu może jakiegoś ogromnego wyboru gier, ale znajdziesz takie klasyki jak: League of Legends, czy też CO: GO. Sekcja zakładów na żywo też nie powinna Cię rozczarować. Bukmacher naprawdę postarał się o naprawdę szeroką ofertę. No i na koniec: wisienka na torcie. Betclic udostępnił polskim graczom opcję streamingu!

Sposoby płatności na Betclic

Płatności na Betclic nas nie zaskoczyły. Jest przeciętnie. Jak to w Polsce. Ze względu na specyfikę naszego prawa, bukmacherzy mają związane ręce, jeśli chodzi o możliwości wpłat i wypłat. A jak to wygląda na Betclic? Przy wpłatach możesz skorzystać ze zwykłego przelewu bankowego, zapłacić używając karty kredytowej lub za pomocą Przelewów24. Wypłaty na Betclic mogą się odbyć tylko przez przelew bankowy.

Obsługa klienta na Betclic

Na razie obsługa klienta na Betclic pozostawia sporo do życzenia. Jeżeli masz jakieś pytania, odpowiedzi na nie musisz szukać w sekcji FAQ albo wysłać mail na adres kontakt@betclic.pl. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się tu również opcja czatu na żywo lub numer infolinii. 

  • Betclic

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci