Betclic Rejestracja

12 lipca 2019
by admin

Na polskim rynku już niedługo ponownie zagości znany i lubiany bukmacher Betclic, więc nasuwa się pytanie: jak założyć konto na Betlic? Właściciele marki uzyskali już prawo do legalnego działania w naszym kraju, więc pozostaje tylko czekać. A może jest coś, co możesz zrobić w międzyczasie, żeby Ci się nie dłużyło? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak najprawdopodobniej będzie wyglądać rejestracja na Betclic i jakiego spodziewamy się bonusu powitalnego!

Krok po kroku: jak założyć konto na Betclic

Pamiętaj, że większość bukmacherów oferuje kod promocyjny. Bez niego rejestracja na Betclic będzie dużo mniej udana! Zanim zaczniesz się w ogóle zastanawiać, jak założyć konto na Betclic, poszukaj kodu bonusowego, który następnie wpiszesz w odpowiednie pole w trakcie rejestracji. A teraz przejdźmy do konkretów. Jak będzie prawdopodobnie wyglądać rejestracja na Betclic?

  1. Na pewno będzie konieczne, aby podać prawdziwe dane osobowe i zweryfikować je przy pomocy dowodu tożsamości. Jak u każdego polskiego buka trzeba będzie wrzucić na stronę skany lub zdjęcia dowodu osobistego lub równoważnego dokumentu. Taki jest wymóg polskiego prawa i nie da się tego obejść.
  2. Koniecznie będziesz też musiał wpisać dane swojego – założonego na nazwisko z poprzedniego punktu – konta bankowego. Bez tego nie wypłacisz wygranych na zakładach pieniędzy! A tego byśmy nie chcieli…
  3. Jak już było powiedziane, sprawdź warunki otrzymania bonusu Betclic. Jeśli jest taka konieczność, w trakcie zakładania konta wpisz kod promocyjny.

Bonus powitalny na Betclic

Rejestracja na Betclic i co dalej? To oczywiste – walczymy o jak najwyższe zyski z bonusu powitalnego! Już wiesz, jak założyć konto na Betclic, ale jakich spodziewamy się z tego tytułu zysków? Podejrzewamy, że kluczowym warunkiem zdobycia bonusu powitalnego Betclic będzie złożenie pierwszego depozytu powyżej określonej wartości. Istnieje możliwość, że Betclic obdaruje nas freebetem (darmowym zakładem) nawet pomimo braku wpłaty pieniędzy… Ale na więcej lepiej nie liczyć.
Najbardziej prawdopodobne jest to, że rejestracja na Betclic i wpisanie kodu bonusowego zakończy się pomnożeniem pierwszego depozytu. To znaczy, że wpłaciwszy 200 złotych dostaniesz tak naprawdę więcej kasy do wykorzystania – 300, 400, 500 złotych? O tym, jak będzie wyglądać mnożnik dopiero się przekonamy, ale spodziewamy się mocnego uderzenia! Pamiętaj, że im więcej wpłacisz, tym większy będzie Twój bonus. Prosta matematyka!

Jak założyć konto na Betclic przy pomocy aplikacji mobilnej?

Póki co nie wiemy jeszcze, czy aplikacja mobilna Betclic na iOS i Androida pojawi się od razu wtedy, kiedy odbędzie się premiera strony. Bardzo możliwe, że na początku będziemy musieli się zadowolić stroną mobilną. Gdy jednak apka już się pojawi, aby zarejestrować się za jej pośrednictwem na Betclic na pewno trzeba będzie oczywiście ją ściągnąć. Na stronie bukmachera z pewnością pojawi się ułatwiająca to instrukcja. Jeżeli aplikacja ze względu na powiązanie z hazardem nie znajdzie się w App Store lub Google Play, to link do niej będzie widniał na stronie Betclic. Nie ma co się takiej ewentualności obawiać. To dosyć standardowe zachowanie wśród bukmacherów.

Rejestracja na Betclic – regulamin i ograniczenia

Żeby móc korzystać ze strony Betclic, z pewnością trzeba będzie spełnić kilka warunków, które są jednakowe dla wszystkich bukmacherów działających na terenie naszego państwa.
Musisz być osobą pełnoletnią.

  • Musisz posiadać akceptowany przez Betclic dokument tożsamości. Wspominaliśmy już o tym w części „jak założyć konto na Betclic”.
  • Aby móc wypłacić pieniądze ze swojego konta Betclic, musisz posiadać polskie konto bankowe założone na swoje nazwisko.
  • Założyć konto w serwisie, podając prawdziwe dane i weryfikując je zgodnie z regulaminem.

Jak obstawiać na Betclic

Już wiesz, jak założyć konto na Betclic i jakiego spodziewać się bonusu, ale najważniejszy cel korzystanie z usług bukmachera to przecież stawianie zakładów. Póki co niestety nie da się zobaczyć interfejsu oferowanego przez tę nową markę. Spodziewamy się jednak, że nie będzie się on znacząco różnił od większości podobnych stron obecnych na polskim rynku. Poszczególne zakłady z pewnością będziemy mogli organizować w kupony, zwiększając ryzyko, ale także potencjalną wygraną.

Sposoby płatności na Betclic

Jednego możemy być pewni – jedynym sposobem wypłaty z Betclic będzie przelew na polskie konto bankowe założone na nazwisko właściciela konta w serwisie bukmacherskim. A czego spodziewamy się w kwestii składania depozytu? Tutaj bukmacherzy zapewniają zwykle nieco większą różnorodność. Niemal pewne, że wpłacisz kasę na swoje konto Betclic przy pomocy przelewu i wysyłki kartą. Oprócz tego mogą się pojawić takie opcje jak Skrill, PaySafeCard czy PayPal.

Obsługa klienta na Betclic

Póki co nie ma możliwości kontaktu z obsługą klienta tego bukmachera. Przyczyna jest prosta: w ogóle nie opublikowano jeszcze jego strony internetowej. Kiedy tylko zostanie ona udostępniona użytkownikom, na pewno pojawi się także możliwość rozmowy z przedstawicielem obsługi klienta. Pomoże Ci on dowiedzieć się, jak założyć Betclic konto i wszelkimi innymi wątpliwościami. Spodziewamy się, że będzie możliwość kontaktu przez czat i formularz email, a może także przez telefon.

Rate this post
  • Betclic