Betclic opinie i informacje

1 lipca 2020
by admin

Tekst reklamowy | 18+

Betclic to od wielu lat prężnie działający bukmacher, którego polscy graczy mieli okazję poznać już kiedyś. Jednak po wprowadzeniu zmian w prawie w 2017 roku, wielu operatorów było zmuszonych opuścić nasz rynek. Tak stało też się w przypadku Betclic. Minęło jednak trochę czasu i powoli zagraniczni bukmacherzy zaczęli do nas wracać. 

Zakłady w Betclic

Na co może liczyć polski gracz odwiedzając Betclic? Opinie na temat tego bukmachera są w przeważającej części pozytywne. I nic dziwnego! Oferta zakładów bukmacherskich u tego operatora jest przygotowana na wysokim poziomie. My znaleźliśmy parę niedociągnięć, ale o tym trochę później. Betclic postawił oczywiście na piłkę nożną. Znajdziesz tutaj Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Premier League czy też polską Ekstraklasę. Jeżeli chodzi o inne dyscypliny to również prezentuje się to nienajgorzej. Mamy tu: siatkówkę, koszykówkę, tenis, baseball, sporty walki a nawet e-gaming. To czego zabrakło to sporty wirtualne. Biorąc jednak pod uwagę, że to młody bukmacher, to z pewnością wkrótce nadrobi te braki i przyszykuje ciekawą ofertę virtuali, a może nawet jakaś specjalna promocję.

 

Bonusy i promocje w Betclic

Na Betclic bonus powitalny to cashback aż do 500 zł! Pewnie przecierasz oczy ze zdumienia. Tak, to jedna z najwyższych promocji tego typu na polskim rynku bukmacherskim. Bezpieczny zakład to świetna opcja szczególnie dla początkujących graczy. Jak to działa? Proste. Rejestrujesz się na stronie bukmachera, wpłacasz depozyt, a następnie stawiasz swój pierwszy zakład. Jeżeli powiedzie Ci się, masz wygraną w kieszeni. Jeżeli jednak gwiazdy ci nie sprzyjały, Betclic odda Ci zainwestowane środki do kwoty 500 zł! 

 

Betclic Cashback 500 PLN

Żeby odebrać Betclic cashback do 500 zł musisz spełnić parę warunków. Przede wszystkim należy zacząć od rejestracji na stronie bukmachera. Oczywiście, to propozycja tylko dla osób pełnoletnich. Jeżeli Twoje konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, nie pozostaje Ci już nic innego jak rozpocząć grę. Jeżeli rzeczywiście miałeś pecha i Twój pierwszy zakład jest rozliczony jako przegrana, nic się nie martw. Dostaniesz zwrot środków na swoje konto. Żeby je wypłacić, musisz dokonać sześciokrotnego obrotu tą kwota w zakładach po minimalnym kursie 2.0. To jednak nie koniec! Betclic kod promocyjny, jest również dostępny! Uwaga! Przygotuj coś do pisania. Kod bonusowy to: LEGALNYBUKMACHERPL. Może być on przepustką do jakiejś fajnej promocji.

Betclic kod promocyjny

Wciąż nie jest pewne, co dostaniemy za użycie kodu bonusowego. Może będzie to freebet? Albo bukmacher pomyśli o jakimś bonusie od depozytu. A może będą to darmowe punkty lojalnościowe? My ze swojej strony obiecujemy, że jeżeli tylko pojawi się jakaś specjalna promocja, w której będzie można wykorzystać Betclic kod promocyjny, my Cię o tym na pewno szybko powiadomimy! Szkoda by było przecież zmarnować taką okazję. Póki co możesz skorzystać z bonusu Betclic cashback 500 zł.

  • Betclic

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci