Betclic bonus

26 lipca 2020
by admin

Tekst reklamowy | 18+

Chcesz wykorzystać w zakładach Betclic bonus? Teraz możesz to zrobić w pełni legalnie, bo bukmacher otrzymał polską licencję! Wykorzystaj maksymalnie oferowany przez Betclic bonus powitalny i obstawiaj sport!

 

Jakie są dostępne bonusy Betclic?

 

Betclic bonusSzczegóły promocjiBetclic kod promocyjny
Betclic bonus powitalny100% Cashback do 500 zlLEGALNYBUKMACHERPL
Betclic zakłady Multi PlusBonus do 100% od wygranejOdbierz bonus!
Betclic boost na kursyPowiększenie kursówOdbierz bonus!

 

 

Betclic Sport bonus powitalny: 500 zł cashback

Na Betclic bonus powitalny to cashback sięgający nawet 500 zł! To bardzo atrakcyjna oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Wykorzystanie tak wysokiej kwoty bezpiecznego zakładu to świetna szansa na to, by zarobić legalnie u bukmachera. Wystarczy zarejestrować się i spełnić postawione przez Betclic warunki, a wygrana z zakładu lub zwrot jego kosztów będą Twoje!

 

Jak otrzymać Betclic bonus?

Betclic bonus powitalny nie jest trudny do odebrania, ale należy przestrzegać ustanowionego regulaminu co do joty, bo w przeciwnym razie bukmacher nie da lub nawet cofnie graczowi prawo do skorzystania z promocji. Zastanawiasz się czy na Betclic kod promocyjny jest już dostępny? Mamy dobrą wiadomość! Kod tego operatora to : LEGALNYBUKMACHERPL. Czekamy tylko kiedy pojawi się związana z nim, specjalna promocja. Jeżeli jednak chcesz już teraz odebrać bonus powitalny od bukmachera, wykonaj poniższe czynności:

 

  • zarejestruj się w Betclic,
  • w odpowiednim miejscu podaj Betclic kod promocyjny,
  • dokonaj pierwszej wpłaty za pomocą karty płatniczej, zwykłego przelewu bankowego lub skorzystaj z opcji Przelewy24
  • postaw zakład bez ryzyka do wysokości 500 zł,
  • czekaj na rozstrzygnięcie meczu,
  • odbierz nagrodę lub zwrot stawki!

 

Bonus cashback Betclic: warunki i regulamin

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, dowiedz się, jaki ustalono w Betclic regulamin bonusu powitalnego. Pamiętaj też, by zawsze sprawdzić aktualne warunki ofert bonusowych opublikowanych na stronach bukmachera. Przede wszystkim pamiętaj, że musisz być pełnoletni, a twoje konto gracza musi zostać pomyślnie zweryfikowane. Po dokonaniu depozytu czas na postawienie Swojego pierwszego zakładu. Jeżeli wygrasz, masz kasę w kieszeni. Jednak jeśli powinie Ci się noga, Betclic odda Ci postawione środki aż do kwoty 500 zł! Zwrotem tym musisz potem obrócić sześciokrotnie w zakładach po minimalnym kursie 2.00. I tylko w sumie tyle. Trzeba przyznać, że nie są to jakieś bardzo wygórowane warunki otrzymania bonusu.

Betclic bonus Multi+: wygrane nawet o 100% większe

Dla każdego zarejestrowanego gracza czeka nie tylko bonus powitalny, ale także wiele innych atrakcji. Jedną z nich jest Betclic bonus Multi+, czyli funkcja, dzięki której kupon może przynieść Ci nawet o 100% większy zysk, niż normalnie!

Zasady są proste: należy stworzyć kupon akumulowany składający się z min. 5 zdarzeń z listy rozgrywek w zakładce Multi+. Kurs każdego z zakładów nie może być niższy, niż 1.20. Jeśli kupon wygra, dostaniesz od Betclic bonus w wysokości od 7% do nawet 50%! Maksymalna kwota bonusu przyznana w tej promocji może wynieść aż 10 000 zł i nie podlega ona warunkom obrotu!

 

Bonus Multi+ Betclic: warunki i regulamin

Powyższe to oczywiście nie jedyne warunki, jakie stawia bukmacher. Najważniejszy z nich, to pamiętać, że oferta Multi+ obowiązuje dla wybranych rozgrywek. Co zatem możesz obstawiać? Do promocji zaliczają się zakłady “na żywo” oraz przedmeczowe, których kurs wynosi minimalnie 1.20. Natomiast Multi+ nie obejmuje zakładów systemowych. Pełna lista znajduje się w zapisach wyjaśniających zasady działania promocji, w odnośniku Multi+ Betclic regulamin. Kupon kwalifikujący się do bonusu musi

Boost

Kolejną promocja jaką proponuje bukamcher jest “Boost”. Jeżeli tylko zobaczysz przy kursie symbol rakiety, to znak, że taki kurs jest podwyższony. Nie zastanawiaj się i wsiadaj! Może odlecisz daleko i zobaczysz kursy o jakich Ci się nie śniło! Nam bardzo podoba się ta promocja i czekamy na kolejne, bo trzeba przyznać, że Betclic jest pomysłowy.

Masz wątpliwości? Skorzystaj z pomocy!

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, możesz skorzystać z pomocy oferowaną przez bukmachera. Jeśli chodzi o to, jak działa w Betclic bonus powitalny albo Multi+, w pierwszej kolejności sprawdź regulamin każdej z promocji – warunki zapisane zostały prostym językiem i w bardzo przejrzysty sposób. Jeśli to nie pomoże, możesz skorzystać z sekcji FAQ i tam spróbować szukać odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Jest też opcja wysłania do bukmachera maila na adres kontakt@betclic.pl. Niestety wciąż nie ma możliwości skorzystania z czatu na żywo. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie dostępny i gracze z polski w wygodny sposób będą mogli uzyskać wszelkie informacje od ekspertów. W dziedzinie bukmacherki.

  • Betclic

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci