Betclic mobile i aplikacja

26 lipca 2020
by admin

Tekst reklamowy | 18+

Betclic mobile to nie tylko zwykła konwersja strony internetowej do małych ekranów dotykowych, ale także Betclic aplikacja na iOS oraz Androida! Możesz więc korzystać z oferty bukmachera jakkolwiek i gdziekolwiek zechcesz!

 

Betclic mobile
PobieranieiOS (AppStore), Android (Betclic.pl)
Bonusy i promocjeBetclic bonus cashback do 500 zł
Usługizakłady przedmeczowe, na żywo, cash out, dostęp do bonusów, usługi Colossus
Opiniedobre
Pobierz teraz!CTA: Download the app
(Mobile_Header)

 

Jak pobrać aplikację Betclic?

Zacznijmy od tego, jak działa w Betclic aplikacja, a raczej od tego, jak działa jej pobieranie. Być może wiesz już, że inaczej sprawa wygląda w przypadku pobierania aplikacji bukmacherskiej na iOS, a inaczej na smartfony z Android. Dlatego właśnie obie instrukcje pobierania zostały tutaj rozdzielone – aby każdy użytkownik z łatwością znalazł poradnik jak pobrać Betclic mobile na swoje urządzenie.

Betclic aplikacja iTunes

Pobranie aplikacji na iOS jest bardzo proste: wystarczy, że wejdziesz na iTune lub AppStore i pobierzesz appkę na swoje urządzenie. Instalacja jest prosta i wygodna, a jeśli masz szybki internet i smartfon, możesz korzystać z aplikacji Betclic nawet w minutę!

Betclic aplikacja na smartfony

Aplikacja Betclic na Androida

Dla każdego, kto ma Androida i chce grać w Betclic aplikacja czeka do pobrania na stronie bukmachera. Próżno szukać pliku instalacyjnego na Google Play, ponieważ firma nie pozwala firmom bukmacherskim na umieszczanie w jej “sklepie” aplikacji hazardowych. Z tego samego powodu także trzeba wyłączyć w smartfonie z Androidem ochronę przed pobieraniem z nieznanych źródeł (zapora jest włączona fabrycznie, jednak można ją wyłączyć jednym ruchem w ustawieniach telefonu). Pobieranie aplikacji ze strony Betclic jest absolutnie bezpieczne, więc nie trzeba się martwić o to, czy wraz z appką nie pobierze się jakieś złośliwe oprogramowanie.

Betclic mobile: wymagania systemowe

Betclic mobile nie stawia praktycznie żadnych wymagań – wystarczy, że Twój telefon jest smartfonem, a nie Nokią 3310. Wejście na wersję mobilną jest rozwiązaniem dla wszystkich: tych, którzy nie lubią zapełniać swojego telefonu aplikacjami, jak również dla tych, którzy chcieliby, ale nie mogą z przyczyn technicznych (np. posiadają oprogramowanie Windows Phone). Wystarczy więc wejść na Betclic.pl mobile i już można obstawiać!

Betclic aplikacja na iOS oraz Androida także nie stawia żadnych wielkich wymagań systemowych, więc powinny sobie bez problemu poradzić z nią nawet kilkuletnie smartfony.

Betclic mobile bonus

Ci, którzy liczą na to, że przygotowana przez Betclic aplikacja kryje w sobie specjalny bonus mobilny, niestety muszą zadowolić się tym, co oferuje on w standardowej ofercie. Nie jest to jednak aż tak zła wiadomość, ponieważ bonus powitalny Betclic to zakład ubezpieczony aż do kwoty 500 zł!

Aby otrzymać od Betclic bonus powitalny:

 • gracz musi być nowym, pełnoletnim klientem, który rejestruje się u bukmachera pierwszy raz,
 • pierwsza wpłata musi nastąpić za pomocą karty kredytowej lub błyskawicznego przelewu Trustly,
 • zwrot za nieudany zakład nastąpi tylko wtedy, gdy zostanie on postawiony na zdarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, przedmeczowe, na żywo lub wielokrotne, ale nie systemowe i wybrane z oferty Betclic 14,
 • ubezpieczony zakład nie ma wyznaczonego kursu minimalnego ani maksymalnego,
 • kwota przyznanego bonusu musisz obrócić sześciokrotnie, po kursie 2.00,
 • do promocji zaliczony zostanie wyłącznie pierwszy zakład spełniający powyższe warunki,
 • na skorzystanie z bonusu masz 30 dni.

 

Betclic aplikacja i mobile: usługi i funkcje

Bez względu na to, czy lepsza/ dostępna jest dla Ciebie Betclic aplikacja, czy Betclic mobile, bukmacher daje Ci dostęp do tych samych, przydatnych funkcji, z których korzystać można na stronie internetowej. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by obstawiając na smartfonie posłużyć się takimi opcjami jak:

 • cash out,
 • Betclic Colossus,
 • zakłady przedmeczowe,
 • zakłady na żywo,
 • wpłaty i wypłaty,
 • pomoc, kontakt i FAQ,
 • bonus powitalny i inne bonusy.

Cash out w Betclic

Funkcja cash out to jeden z tych wynalazków, którym gracze przyklasnęli niemal na stojąco. Otóż dzięki niemu masz możliwość wycofania się z zakładu już po jego postawieniu! Oczywiście opcja ta nie jest zawsze dostępna, ale jej umiejętne wykorzystanie może istotnie ocalić Twoje fundusze. Jeśli mecz nie toczy się po Twojej myśli, możesz wykonać cash out i zamknąć wcześniej zakład rozliczając go na warunkach proponowanych przez bukmachera. Jeśli w chwili zgłaszania wycofania się z zakładu będziesz przegrywać, otrzymasz oczywiście niższy zwrot, ale równie dobrze może być tak, że wykonasz cash out w chwili, gdy jeszcze wygrywasz, ale czujesz, że to się zaraz zmieni – wtedy jest szansa na to, że wyjdziesz z cash outem na plusie!

Betclic Colossus

Usługa Betclic Colossus to dodatkowa atrakcja, w której nie obstawia się typowych kuponów bukmacherskich, a taśmy z wybranymi z listy zdarzeniami – wynikami wyłożonych przez bukmachera meczów. Im więcej trafień, tym większa nagroda, a niektóre z nich sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych!

Betclic mobile bonusy

Chociaż nie są one szczególnie częste, zdarza się, że bukmacher oferuje specjalny bonus, który obsłuży Betclic aplikacja lub po prostu Betclic mobile. Może to być cashback lub bonus od depozytu, ale nie zmienia to faktu, że warto mieć tu na oku promocje!

F.A.Q.

Jak postawić zakład

Postawienie zakładu na Betclic mobile jest bardzo proste: zaloguj się na swoje konto i wybierz z menu sportów dyscyplinę i interesujące Cię wydarzenie. Kliknij w nie, aby bukmacher wyświetlił wszystkie dostępne rynki, czyli rodzaje zakładów. Wybierz opcję, którą chcesz postawić, np. zwycięstwo swojego faworyta, a typ pokaże się na kuponie. Ustaw stawkę i zatwierdź kupon. Gotowe!

Jak wpłacić depozyt?

Bukmacher udostępnia kilka opcji złożenia depozytu m.in. kartą płatniczą lub za pomocą usługi Przelewy 24.

Jak zrobić wypłatę?

Aby mieć kontrolę nad przepływem pieniędzy, bukmacher ograniczył metody wypłat do tradycyjnych przelewów bankowych.

Jak skontaktować się z obsługą klienta

Kontakt z obsługą Betclic jest możliwy na dwa sposoby: możesz napisać maila lub poprosić o pomoc na czacie (czynny od 10:00 do 23:00). Szybciej oczywiście załatwisz swoją sprawę na czacie – konsultant zgłasza się szybko i tak samo błyskawicznie odpowiada, ale w niektórych przypadkach łatwiej jest wyjaśnić problem mailowo: możesz załączyć zdjęcia ekranu, na których widać np. wyskakujący podczas obstawiania błąd.

Betclic mobile/ aplikacja opinie

Usługa mobilna Betclic jest udanym produktem, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim graczom preferującym obstawianie na telefonie. Jest to także idealna deska ratunku w sytuacjach kryzysowych: nagła okazja na zrobienie szybkiego zakładu, czy awaria komputera.

 

PlusyMinusy
udana konwersja Betclic.pl do Betclic mobilebrak gwarantowanego bonusu mobile
dostępne usługi z wersji desktopbrak instrukcji pobierania na Androida na stronie bukmachera
wygodna w obsłudze aplikacjajeszcze niedostępny w Polsce

 

Największą zaletą mobilnego Betclic jest dostęp do wszystkich usług oferowanych na stronie internetowej, ponieważ żaden gracz nic nie straci na tym, że korzysta z jednej lub drugiej wersji. Zarówno mobile, jak i aplikacja mobilna są wygodne w obsłudze, chociaż byłoby dobrze, gdyby bukmacher umieścił na stronie instrukcję, jak zainstalować na Androidzie oprogramowanie.

 • Betclic

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci